Wydajność

Polecany do mniejszych biur i lokali gastronomicznych.

Kawy mleczne ``One Touch``

W pełni automatyczny system przygotowywania kaw mlecznych.

Atrakcyjny wygląd

Stanowi ozdobę lokalu.

Regulowana wylewka

Wysokość od 10 do 14 cm.

Kompaktowy

Nie zajmuje dużo miejsca.

Lirika One Touch Cappuccino

nowy poziom doskonałości

Podstawową zaletami ekspresu Lirika One Touch Cappuccino  firmy Saeco, są jego wymiary: 21 centymetrów szerokości oraz 38 wysokości. Wobec tego nie ma najmniejszego problemu w umieszczeniu jego nawet bardzo małej przestrzeni. To co odróżnia ją od modelu niżej Lirki Silver Plus to, to, że kawy mleczne przygotuje w pełni automatycznie. Dzięki systemowi systemowi one-touch, mogą Państwo za pomocą jednego przycisku przygotować dowolną kawę, także mleczną. Przy tych niewielkich wymiarach Lirika OTC ma zaskakująco duże zbiorniki, jak na maszynę tej klasy. Pojemnik na wodę zmieści 2,5 litra wody, natomiast na kawę – 500 gram ziaren. Wobec tego ekspres jest bardzo prosty i przyjemny w obsłudze. Także w praktyce obsługa maszyny jest bardzo mało absorbująca. Należy jedynie zająć się uzupełnianiem ziaren, wody oraz wyrzucaniem fusów (pojemnik 15 krążków kawowych). O każdej z tych potrzeb Lirika OTC poinformuje nas komunikatem na wyświetlaczu. Ważne informacje o konserwacji maszyny również zostaną zakomunikowane w tym samym miejscu. Dużym ułatwieniem jest to, że ekspres posiada menu w języku polskim, co dodatkowo ułatwia jego użytkowanie.

Ekspres do kawy Lirika One Touch Cappuccino w pełni automatycznie przygotowuje kawy czarne wybranej wielkości. Oczywiście, jest możliwość regulowania grubości mielenia ziaren oraz mocy napoju (3 stopnie). Po przygotowaniu czarnej kawy możemy uzyskać znakomitą kawę mleczną. Liryka OTC może również przygotować kremowe, smaczne cappuccino i latte macchiato, dzięki systemowi „One Touch”. Każda kawa mleczna jest w zasięgu jednego przycisku.

Firma Saeco pomyślała także o wszystkich miłośnikach kawy latte w wysokich szklankach. Wylewka jest umieszczona w taki sposób, że w ekspresie Saeco Professional Lirika OTC można używać szklanek o wysokości do 14 centymetrów.

Saeco Lirika OTC to idealny wybór dla osób poszukujących ekonomicznego i eleganckiego ekspresu, który łączy w sobie jakość wykonania z prostotą obsługi. Polecamy go do niewielkich biur, lokali gastronomicznych, przestrzeni hotelowych, gdzie ekspres będzie stanowić również ozdobę lokalu.

Specyfikacje

Wymiary (wxhxd) 215 x 370 x 429
Waga 8 kg
Kolor Ciemny srebrny
Zasilanie 230 V/50 Hz
Pobór mocy 1850 W
Pojemność pojemnika na kawę ziarnistą 500 gr
Pojemność pojemnika na wodę 2,5 litra
Pojemność zbiornika na fusy 15 sztuk

Zapytaj o formę zakupu

Zadzwoń