Regulowana wylewka

Wysokość od 8 od 14 cm.

Wydajność

Polecany do małej i średniej wielkości biur oraz lokali gastronomicznych.

Atrakcyjny wygląd

Stanowi ozdobę lokalu.

Regulowana wylewka

Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania.

Kawy mleczne

Prosty system przygotowywania kaw z mlekiem.

Automatyczny ekspres do kawy Royal Gran Crema

Perfekcja w jednym urządzeniu

To nowoczesna maszyna, która znakomicie sprawdzi się w małych i średnich biurach oraz w lokalach gastronomicznych, w których dzienne spożycie to 25-50 kaw.

Ekspres Royal Gran Crema to prostsza wersja ekspresu Aulika Focus. W tym modelu po naciśnięciu przycisku maszyna przygotuje nam znakomitą kawę czarną wybranej wielkości. Aby uzyskać idealną kawę mleczną, musimy przesunąć filiżankę czy kubek pod drugą wylewkę i nacisnąć przycisk spieniania mleka. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego cappuccinatore możemy być pewni, że konsystencja i temperatura spienionego mleka będą perfekcyjne.

Ekspres do kawy Royal Gran Crema pozwala na regulowanie grubości mielenia kawy (8 stopni) oraz ilości kawy w każdym napoju (6-10 g). Dysponuje standardowym zbiornikiem na wodę o pojemności 2,2 litra, a do pojemnika na kawę mieści się 350 gramów. Pojemnik na fusy może pomieścić 18 krążków kawowych, co sprawia, że ekspres nie wymaga zbyt wiele uwagi. Jeśli będzie potrzebne uzupełnienie wody lub kawy, usunięcie fusów, albo uruchomienie automatycznego programu odkamieniania – ekspres wyświetli specjalny komunikat. Zarówno on, jak i całe menu są całkowicie w języku polskim.

Zaletą ekspresu Aulika Gran Crema są nieduże wymiary i atrakcyjna cena. W przeciwieństwie do dużych ekspresów, takich jak Aulika Top czy Aulika Mid, model Gran Crema ma zaledwie 38 centymetrów wysokości, dzięki czemu łatwo zmieści się pod szafką w przestrzeni kuchennej biura.

Royal Gran Crema to prosty, łatwy w obsłudze ekspres, który świetnie sprawdzi się w niewielkich biurach oraz lokalach gastronomicznych, w których dziennie wypija się do 50 kaw. Bardziej zaawansowaną wersją tego modelu, dysponującą technologią „One-Touch Cappuccino” (kawy mleczne przygotowuje się za pomocą naciśnięcia jednego przycisku) jest Aulika Focus. Klientom, którzy nie potrzebują technologii „One-Touch Cappucino”, ale chcą przygotowywać więcej niż 50 kaw dziennie, polecamy ekspres Aulika Mid.

Specyfikacja

Wymiary (wxhxd) 334 x 380 x 450 mm
Waga 15 kg
Kolor Czarny
Zasilanie 230 V/50 Hz
Pobór mocy 1850 W
Graficzny cyfrowy wyśwoetlacz Tak
Certyfikat 60335-2-75 Tak
Zbiornik kawy ziarnistej 350 gr
Zbiornik na wodę 2,2 litra
Zbiornik na fusy 18 sztuk
Stalowa obudowa Tak

Zapytaj o formę zakupu

Zadzwoń