Ampol P. H. U. Serwis AGD

Jesteśmy firmą zajmującą się naprawa sprzętu agd od 1989 roku, dzięki czemu mamy duże doświadczenie i fachową wiedzę na temat małego agd. Dzięki doskonałej jakości pracy staliśmy się autoryzowanym partnerem firmy Philips i oferujemy oryginalne części zamienne do sprzętów gospodarstwa domowego, pielęgnacji ciała oraz pielęgnacji dziecka i matki – Philips, Avent, Sonicare, Saeco. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam pomóc naszym klientom w doborze części do konkretnego modelu natomiast ścisła współpraca z producentem Philips gwarantuje oryginalność wszystkich oferowanych produktów dostępnych w sklepie www.philipsagd.pl.

Posiadamy szeroką ofertę części zamiennych, niezbędnych podczas napraw serwisowych produktów Philips oraz bogaty asortyment elementów eksploatacyjnych i akcesoriów. Z chęcią udzielamy odpowiedzi klientom na pytania odnośnie sprzętu agd i pomagamy rozwiązywać problemy z niedziałającym produktem. Wiemy, że zadowolony klient to powracający klient dlatego dokładamy wszelkich starań aby wykonywana przez nas praca była zawsze na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych, zakupów w naszym autoryzowanym sklepie z częściami Philips oraz obserwowania nas na Facebooku

Kilka faktów

0
Lata dośwaidczenia
0
Obsłużone zgłoszenia
0
Polubień na Facebooku
Zadzwoń