Sprzedaż ekspresów

Saeco Professional

 Z certyfikatem 60335-2-75

 Efektywność energetyczna kl. A

 Zgodne z dyrektywami FEA*

AULIKA
Aulika THSC

Aulika Top High Speed Cappuccino

LIRIKA
Lirika OTC

Lirika One Touch Cappuccino

ROYAL GRAN CREMA
Royal Gran Crema

Automatyczny ekspres do kawy

*) Swiss Association for Power Appliances

  Profesjonalne podejście
  Przejrzyste zasady
  Terminowe realizacje
Skontaktuj się z nami!

Tel. +48 (91) 48 43 193
Tel. kom. +48 881 302 364
Email: serwis@ampol-agd.pl
Godziny otwarcia: pon.–pt.: 9:00-17:00

Aulika Top High Speed Cappuccino

Jeszcze szybsze przygotowywanie kaw mlecznych!

High Speed
Cappuccino

Kawa mleczna gotowa nawet w 35 sekund.

Duże
zbiorniki

Powiększone zbiorniki na wodę, ziarno, fusy.

Atrakcyjny
wygląd

Stanowi ozdobę lokalu.

Polskie
menu

Zrozumiałe komunikaty.

Podświetlane
przyciski

Ciekawy i nowoczesny design.

Nowy ekspres Aulika Top High Speed Cappuccino (Aulika Top HSC), w stosunku do starego modelu Aulika Top Silver oraz Aulika Top Black wyróżnia się jeszcze szybszym przygotowywaniem kaw mlecznych. Marka Saeco przypatrując się potrzebom swoich klientów odpowiedziała na ich potrzeby istotną zmianą w przygotowywaniu kaw mlecznych. Teraz kawę mleczną można uzyskać nawet w 35 sekund, przy wyłączeniu trybu eco.

Dodatkowe zmiany jakie wprowadzono w modelu Aulika Top High Speed Cappuccino, to podświetlane przyciski oraz możliwość ustawienia kartonika z mlekiem z lewej lub prawej strony. W starym modelu było to możliwe wyłącznie po lewej stornie.

Nowy model Auliki Top polecamy wszędzie tam, gdzie potrzeba przygotować dużo kaw mlecznych w bardzo krótkim czasie

AULIKA
Wymiary
(w x h x d):

334 x 574 x452 mm

Waga:

23 kg

Kolor:

srebrny

Podstawa ze zbiornikiem fusów:

Di Serie
(dodatkowa)

Zasilanie:

230 V/50 Hz

Pobór mocy:

1400 W

Pojemność pojemnika na kawę ziarnistą:

1 kg

Pojemność zbiornika na wodę:

4 litry (demontowany)

Pojemność zbiornika na fusy:

40 sztuk

Graficzny cyfrowy wyświetlacz:

Tak

System One Touch:

Tak
(cappuccino / latte macchiato)

Cert. 60335-2-75:

Tak

Lirika One Touch Cappuccino

Nowy poziom doskonałości!

Wydajność

Polecany do mniejszych biur i lokali gastronomicznych.

Kawy mleczne "One Touch"

W pełni automatyczny system przygotowywania kaw mlecznych.

Atrakcyjny
wygląd

Stanowi ozdobę lokalu.

Regulowana wylewka

Wysokość od 10 do 14 cm.

Kompaktowy

Nie zajmuje dużo miejsca.

Podstawową zaletami ekspresu Lirika One Touch Cappuccino firmy Saeco, są jego wymiary: 21 centymetrów szerokości oraz 38 wysokości. Wobec tego nie ma najmniejszego problemu w umieszczeniu jego nawet bardzo małej przestrzeni. To co odróżnia ją od modelu niżej Lirki Silver Plus to, to, że kawy mleczne przygotuje w pełni automatycznie. Dzięki systemowi systemowi one-touch, mogą Państwo za pomocą jednego przycisku przygotować dowolną kawę, także mleczną.

Przy tych niewielkich wymiarach Lirika OTC ma zaskakująco duże zbiorniki, jak na maszynę tej klasy. Pojemnik na wodę zmieści 2,5 litra wody, natomiast na kawę – 500 gram ziaren. Wobec tego ekspres jest bardzo prosty i przyjemny w obsłudze. Także w praktyce obsługa maszyny jest bardzo mało absorbująca. Należy jedynie zająć się uzupełnianiem ziaren, wody oraz wyrzucaniem fusów (pojemnik 15 krążków kawowych). O każdej z tych potrzeb Lirika OTC poinformuje nas komunikatem na wyświetlaczu. Ważne informacje o konserwacji maszyny również zostaną zakomunikowane w tym samym miejscu. Dużym ułatwieniem jest to, że ekspres posiada menu w języku polskim, co dodatkowo ułatwia jego użytkowanie.

Ekspres do kawy Lirika One Touch Cappuccino w pełni automatycznie przygotowuje kawy czarne wybranej wielkości. Oczywiście, jest możliwość regulowania grubości mielenia ziaren oraz mocy napoju (3 stopnie). Po przygotowaniu czarnej kawy możemy uzyskać znakomitą kawę mleczną. Liryka OTC może również przygotować kremowe, smaczne cappuccino i latte macchiato, dzięki systemowi „One Touch”. Każda kawa mleczna jest w zasięgu jednego przycisku.

Firma Saeco pomyślała także o wszystkich miłośnikach kawy latte w wysokich szklankach. Wylewka jest umieszczona w taki sposób, że w ekspresie Saeco Professional Lirika OTC można używać szklanek o wysokości do 14 centymetrów.

Saeco Lirika OTC to idealny wybór dla osób poszukujących ekonomicznego i eleganckiego ekspresu, który łączy w sobie jakość wykonania z prostotą obsługi. Polecamy go do niewielkich biur, lokali gastronomicznych, przestrzeni hotelowych, gdzie ekspres będzie stanowić również ozdobę lokalu.

LIRIKA
Wymiary
(w x h x d):

215 x 370 x 429 mm

Waga:

8 kg

Kolor:

ciemny srebrny

Zasilanie:

230 V/50 Hz

Pobór mocy:

1850 W

Pojemność pojemnika na kawę ziarnistą:

500 g

Pojemność pojemnika na wodę:

2,5 l

Pojemność zbiornika na fusy:

15 sztuk

Automatyczny ekspres do kawy Royal Gran Crema

Perfekcja w jednym urządzeniu!

Regulowana wylewka

Wysokość od 8 od 14 cm.

Wydajność

Polecany do małej i średniej wielkości biur oraz lokali gastronomicznych.

Atrakcyjny
wygląd

Stanowi ozdobę lokalu.

Automatyczne
czyszczenie

Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania.

Kawy mleczne

Prosty system przygotowywania kaw z mlekiem.

To nowoczesna maszyna, która znakomicie sprawdzi się w małych i średnich biurach oraz w lokalach gastronomicznych, w których dzienne spożycie to 25-50 kaw.

Ekspres Royal Gran Crema to prostsza wersja ekspresu Aulika Focus. W tym modelu po naciśnięciu przycisku maszyna przygotuje nam znakomitą kawę czarną wybranej wielkości. Aby uzyskać idealną kawę mleczną, musimy przesunąć filiżankę czy kubek pod drugą wylewkę i nacisnąć przycisk spieniania mleka. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego cappuccinatore możemy być pewni, że konsystencja i temperatura spienionego mleka będą perfekcyjne.

Ekspres do kawy Royal Gran Crema pozwala na regulowanie grubości mielenia kawy (8 stopni) oraz ilości kawy w każdym napoju (6-10 g). Dysponuje standardowym zbiornikiem na wodę o pojemności 2,2 litra, a do pojemnika na kawę mieści się 350 gramów. Pojemnik na fusy może pomieścić 18 krążków kawowych, co sprawia, że ekspres nie wymaga zbyt wiele uwagi. Jeśli będzie potrzebne uzupełnienie wody lub kawy, usunięcie fusów, albo uruchomienie automatycznego programu odkamieniania – ekspres wyświetli specjalny komunikat. Zarówno on, jak i całe menu są całkowicie w języku polskim.

Zaletą ekspresu Aulika Gran Crema są nieduże wymiary i atrakcyjna cena. W przeciwieństwie do dużych ekspresów, takich jak Aulika Top czy Aulika Mid, model Gran Crema ma zaledwie 38 centymetrów wysokości, dzięki czemu łatwo zmieści się pod szafką w przestrzeni kuchennej biura.

Royal Gran Crema to prosty, łatwy w obsłudze ekspres, który świetnie sprawdzi się w niewielkich biurach oraz lokalach gastronomicznych, w których dziennie wypija się do 50 kaw. Bardziej zaawansowaną wersją tego modelu, dysponującą technologią „One-Touch Cappuccino” (kawy mleczne przygotowuje się za pomocą naciśnięcia jednego przycisku) jest Aulika Focus. Klientom, którzy nie potrzebują technologii „One-Touch Cappucino”, ale chcą przygotowywać więcej niż 50 kaw dziennie, polecamy ekspres Aulika Mid.

ROYAL GRAN CREMA
Wymiary
(w x h x d):

334 x 380 x 450 mm

Waga:

15 kg

Kolor:

czarny

Zasilanie:

230 V/50 Hz

Pobór mocy:

1850 W

Graficzny cyfrowy wyświetlacz:

Tak

Certyfikat 60335-2-75:

Tak

Zbiornik kawy ziarnistej:

350 g

Zbiornik na wodę:

2,2 l

Zbiornik na fusy:

18 sztuk

Stalowa obudowa:

Tak

Estetyka:

Elegancki
wygląd

Zapytaj o warunki zakupu

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.